استفاده از تاکسی متر در کیش اجباری شد


 

استفاده از تاكسي متر از اول آذر ماه 92 براي رانندگان تاکسی در كيش اجباری شد است. بنا به گفته روابط عمومي كيش، بر اساس مصوبه شوراي عالي ترافيك، استفاده از تاكسي متر از ابتدای آذر ماه امسال، اجرايي است و تمامي دارندگان تاکسی باید از این سیستم استفاده کنند. در جلسه مسئولان اداره حمل و نقل و ترافيك كيش با مسئولان آژانس هاي تاكسيراني اجراي اين طرح الزامی و اجباری شد. علي عادلي سرپرست اداره حمل و نقل و ترافيك جزیره گفت: با همكاري و نظارت اداره فناوري اطلاعات و ارتباطات سازمان، برای ساماندهي ناوگان حمل و نقل عمومي در کیش، تعداد زيادي از تاكسي جزیره به سيستم تاكسي متر هوشمند مجهز شده اند.

همایش کنترل استرس در کیش


در روز پنج شنبه 92/6/21 همایش کنترل استرس در کیش برگزار میشود. به گفته روابط عمومی جزیره کیش، همایش کنترل استرس از ساعت
 6 عصر الی 9 پنجشنبه شب بیست و یکم شهریور در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار می شود. در این
 همایش که با همکاری اداره آموزش، پژوهش و مرکز اسناد جزیره آزاد کیش برگزار می شود جناب آقای دکتر افشین طیبی "روان پزشک" در 
خصوص راههای قلبه بر استرس در محیط کار و اجتماع و روش های کنترل اضطراب بحث و سخنرانی خواهد کرد.

قانون مندی تخفیف خدمات گردشگری در تابستان


کمیته نظارت معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از نظارت بر تخفیفات گردشگری به صورت دائم مژده داد.

به اعلام روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، ناصرقاسمی نیا رئیس ستاد دائمی جشنها و جشنواره های کیش از تخفیفات پانزده الی پنجاه درصدی خبر داد این تخفیفات در هتلها ,کلوپ های دریایی,پارک دلفین ها ارائه میشود.وی افزود : تمامی فعالان بخش خصوصی میزان تخفیف های خود در ایام جشنواره تابستانی را اعلام کرده اند و کمیته نظارت معاونت گردشگری در طول برگزاری جشنواره تابستانی بر چگونگی روند محاسبه این تخفیف ها در خدمات گردشگری نظارت مستمر خواهد داشت.

 شانزده پرواز جدید داخلی در کیش افتتاح شد


شرکت هواپیمایی کیش در روزهای که جشنواره تابستانی کیش بر پا است ، شانزده پرواز جدید داخلی افتتاح کرد..

مدیر عامل شرکت هواپیمایی کیش با گزارش این خبر اضافه کرد : این پروازهای جدید در مسیر رفت و برگشت است و به شرح زیر میباشد: تهران / مشهد، کیش / کرمانشاه، مشهد/ شیراز، مشهد / آبادان، مشهد/ ماهشهر در مسیر داخلی و تهران / نجف در مسیر خارجی.

آقای محمدیان اعلام کرد :با این برنامه در تمامی روز به غیر از روز 1شنبه ، دو پرواز در مسیر رفت و برگشت تهران/ مشهد ، روزهای 2شنبه و 5 شنبه یک پرواز در مسیر های رفت و برگشت کیش / کرمانشاه و روزهای جمعه، 1 پرواز در مسیر رفت و برگشت مشهد- ماهشهر برقرار شده است

پارک آبی کیش

پارک آبی کیش

پارک آبی کیش در ساحل جنوبی اين جزیره تا پايان سال 92 افتتاح مي شود.

به اعلام روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، پارک آبی کیش در محیطی به وسعت پنجاه و شش هزار متر مربع با مشارکت بخش خصوصی و بهترین معماران و طراحان داخلی بنا خواهد شد.

این پارک آبی منظره ی منحصر به فردی دارد از یک طرف منظره ی پارک ملی جنگلی و درختان زیبا ، و از طرف دیگر منظره ی آبهای خلیج فارس .

در این پارک آبی برای فراهم آوردن شادی هر چه تمام برای مردم ، از تجهیزات و امکانات به روز و نوین استفاده میشود.

استخرهای این پارک، قابلیت ایجاد موج هايي به طول5/1 متر دارد.در اين پارك آبي رودخانه ساختگی آرام به طول پانصد و پنجاه متر و عرض مینیمم 5/4 و ماکسیمم هفت متر در نظر گرفته شده است.